פרסום הפורום

עזרה וסיוע למשתמשים בפורום, המלצות ורעיונות לשיפורים והוספות
הודעה
מחבר
נדברו
מנהל הפורום

פרסום הפורום

#1 שליחה על ידי נדברו » ד' פברואר 06, 2019 8:11 pm

נשמח לשמוע עצות ורעיונות לפרסומו של הפורום והפצתו, למען ישמעו רחוקים ויבואו, ישוטטו רבים ותרבה הדעת.

מי זה

Re: פרסום הפורום

#2 שליחה על ידי מי זה » ד' פברואר 06, 2019 9:23 pm

ראשית כל תודה על הכל,
הפלטפורמה נאה ומכובדת ביותר.

פשוט לבקש מכמה ברי דעת להקדיש כמה דקות לפורום, חלקם עושים את זה כבר.

לשים לב כשמעתיקים איזה פירוש או רעיון לצטט מקור - לאחרונה ראיתי בפורום אחר פירוש יפה, חיפשתי באוצרות התורה לראות אם מישהו מדבר על זה ומצאתי את זה ככתבו וכלשונו בא' מהספרים.
האשכול ההוא יכול לצבור 500 תגובות, אני כנראה כבר לא יפתח אותו.

לא להעתיק נושאי אשכולות מפורומים אחרים, עדיף לתת לפורום ולחברים להתפתח בקצב ובצורה טבעית, גם אם זה יקח יותר זמן זה בהחלט שווה.

זו רק דעתי,
מה דעתכם?

נדברו
מנהל הפורום

#3 שליחה על ידי נדברו » ד' פברואר 06, 2019 9:28 pm

תודה ר' @מי זה (בבחינת "למה זה תשאל לשמי"?...)

מי זה כתב:
ד' פברואר 06, 2019 9:23 pm
לא הבנתי. לפנות אליהם במייל שיצטרפו לפורום? אדרבה, נשמח אם תפנה לברי דעת מתאימים או שתפנה אותנו אליהם.

מי זה כתב:
אני כנראה כבר לא יפתח אותו.
למה לא תפתח אותו? הכי קל בעיניך אשכול של 500 תגובות?..

מי זה כתב:
לא להעתיק נושאי אשכולות מפורומים אחרים, עדיף לתת לפורום ולחברים להתפתח בקצב ובצורה טבעית, גם אם זה יקח יותר זמן זה בהחלט שווה.
כוונתך למשהו ספציפי? כי בד"כ מדובר בנושאים שלעולם לא יגמרו לדבר עליהם (למשל החיסונים).

אורח

#4 שליחה על ידי אורח » ד' פברואר 06, 2019 9:37 pm

מי זה כתב: ראשית כל תודה על הכל,
הפלטפורמה נאה ומכובדת ביותר.

לשים לב כשמעתיקים איזה פירוש או רעיון לצטט מקור - לאחרונה ראיתי בפורום אחר פירוש יפה, חיפשתי באוצרות התורה לראות אם מישהו מדבר על זה ומצאתי את זה ככתבו וכלשונו בא' מהספרים.

זו רק דעתי,
מה דעתכם?
לא משנה אם מעתיקים נושא כל עוד התגובות מקוריות!

נדברו
מנהל הפורום

#5 שליחה על ידי נדברו » ד' פברואר 06, 2019 10:35 pm

עקרונית אתה צודק. אני מבין שטענת @מי זה היא שבאשכולות שכאלו (אם כוונתו לנושאים הנדושים כמו שהצעתי) בדרך כלל התגובות אינן מקוריות אלא טחינת קמח טחון.

אורח

#6 שליחה על ידי אורח » ד' פברואר 06, 2019 10:40 pm

נדברו כתב: עקרונית אתה צודק. אני מבין שטענת @מי זה היא שבאשכולות שכאלו (אם כוונתו לנושאים הנדושים כמו שהצעתי) בדרך כלל התגובות אינן מקוריות אלא טחינת קמח טחון.
אולי לך
מי שלא קרא למשל על חסונים או על כל נושא שבמוקמות אחרים הוא לעוס ובמקום אחר יש רבים שלא נחשפו אליו קח בחשבון

מתודה

#7 שליחה על ידי מתודה » ו' מרץ 08, 2019 12:20 pm

לאור הצלחות המצ'ינגים האחרונים (כעת ממש - יששכר באהליך), אני ממליץ לפתוח בגיוס המונים של כותבים חדשים לפורום. כל אחד יקח 'יעד' לפרסם את הפורום ל- X אנשים. וכדאי שההנהלה תקצוב יעד כללי - למספר המשתמשים החדשים (הכותבים באמת בפורום, לא כאלו) שנגיע אליהם. מה דעתכם?...

אורח

#8 שליחה על ידי אורח » ו' מרץ 08, 2019 4:00 pm

מתודה אתה מנהל כאן?

אורח

#9 שליחה על ידי אורח » ש' מרץ 09, 2019 8:09 pm

מי זה כתב:

פורום שכן, חיפשתי באוצרות התורה.. = משהו צורם..

אבל סתם הערה, הספר שממנו נלקחה התגובה אינו יכול להיות של אותו כותב? כלומר המחבר עצמו כותב בפורום ההוא? וזה דבר בדוק..

למה לא להעתיק? אדרבא זה מוסיף ומחכים! (נדמה שזה קשור לשורה הראשונה בתגובתי זו..)

מתודה

#10 שליחה על ידי מתודה » ש' מרץ 09, 2019 8:41 pm

אורח כתב: מתודה אתה מנהל כאן?
אורח, אתה מנהל כאן?

אורח

#11 שליחה על ידי אורח » א' מרץ 10, 2019 1:43 am

מתודה כתב:
אורח כתב: מתודה אתה מנהל כאן?
אורח, אתה מנהל כאן?
אז אתה מתחמק?

מתודה

#12 שליחה על ידי מתודה » א' מרץ 10, 2019 8:35 am

מתחמק??? אני בסה"כ מנסה להבין מה גרם לך לחשוב שאני מנהל כאן..

אבן יקרה

#13 שליחה על ידי אבן יקרה » ב' יוני 10, 2019 12:01 pm

בפורום לתורה כשהוקמה הם עשו קישור בתוך פורום נטפרי בתוך הנושא אוצר החכמה לפורום שלהם וע"פ דבריהם הצליח להם כך ויותר מ190 נרשמו להם משם.
נראה לי שגם אתם צריכים לעשות כך ולהוסיף את המעלה שאוחר יכול לשלוח תגובה, ומי שיכול שגם בפורום נתיב יעשה זה וגם בפורום פרוג.

אבן יקרה

#15 שליחה על ידי אבן יקרה » ב' יוני 10, 2019 2:16 pm

שמעתי כמה כותבים ותיקים בפורומים אחרים שהלינו על פורום נדברו שידו קלה על הדק העריכה המחיקה והציטוט. אני לא בא לקנטר אלא להעיר תשומת לבכם, מדוע רבים מהכותבים שכאן עזבו ואינם. בהצלחה.

אבן יקרה

#16 שליחה על ידי אבן יקרה » ג' יוני 11, 2019 2:46 am

אורח כתב: בפורום לתורה כשהוקמה הם עשו קישור בתוך פורום נטפרי בתוך הנושא אוצר החכמה לפורום שלהם וע"פ דבריהם הצליח להם כך ויותר מ190 נרשמו להם משם.
נראה לי שגם אתם צריכים לעשות כך ולהוסיף את המעלה שאוחר יכול לשלוח תגובה, ומי שיכול שגם בפורום נתיב יעשה זה וגם בפורום פרוג.
על פי דבריהם או דבריך?
אתה מנהל שם?

נוריאל עזרא

#17 שליחה על ידי נוריאל עזרא » ו' פברואר 12, 2021 1:07 am

כדי להפנות בפורומים אחרים לכאן במידה ונשאלת שאלה או מחפשים עניין שנידון כאן בפורום.

מתודה

#18 שליחה על ידי מתודה » ו' פברואר 12, 2021 11:08 am

נוריאל עזרא כתב: כדי להפנות בפורומים אחרים לכאן במידה ונשאלת שאלה או מחפשים עניין שנידון כאן בפורום.
מאידך צריך לוודא שזה לא לצנינים בעיני בעלי הפורומים האחרים

נוריאל עזרא

#19 שליחה על ידי נוריאל עזרא » ש' פברואר 13, 2021 9:47 pm

מתודה כתב:
נוריאל עזרא כתב: כדי להפנות בפורומים אחרים לכאן במידה ונשאלת שאלה או מחפשים עניין שנידון כאן בפורום.
מאידך צריך לוודא שזה לא לצנינים בעיני בעלי הפורומים האחרים
זו כבר מציאות קיימת. הרבה פעמים מפנים מאוצר החכמה לפורום לתורה או להיפך, אם לא מדובר ביותר מידי הפניות וזה בגבול הטעם הטוב לא נראה לי שמפריע(יותר מידי). כמובן שאם זה יהיה שיטתי זה יהיה לצנינים. אבל די במספר פעמים בודדות רק כדי שיהיה שם טוב לפורום ויתעניינו מה נכתב כאן עוד.
אבל אתה צודק שצריך לתת על זה את הדעת.

כּוֹתָר
עיסוק תורני: צמא לדבר ה'
יצירת קשר:

#20 שליחה על ידי כּוֹתָר » א' פברואר 14, 2021 3:51 pm

אורח כתב: שמעתי כמה כותבים ותיקים בפורומים אחרים שהלינו על פורום נדברו שידו קלה על הדק העריכה המחיקה והציטוט. אני לא בא לקנטר אלא להעיר תשומת לבכם, מדוע רבים מהכותבים שכאן עזבו ואינם. בהצלחה.
יתכן וכאן נוקטים בקו שמרני, שלא מתאים לכל אחד.
כי אתם המעט...

אורח

#21 שליחה על ידי אורח » ה' פברואר 18, 2021 11:18 pm

אולי יעזור להסביר יחודיות של הפורום. אני מבקר כאן מפעם לפעם, אבל עוד לא הצלחתי להבין איזה דבר מיוחד יש כאן, חוץ מהאפשרות לאורח להגיב. זה עדיין פורום קטן, שאינו מתחרה באוצר החכמה או פורום לתורה בכמות הנושאים ומגיבים. והרבה ממה שיש כאן זהה למה שאותם מגיבים כתבו בפורומים האחרים. וכפי שכתבו זה פורום משעמם.
אני מבין שהצפייה היא שפורום זה יתפתח, ואז יתחרה עם הפורומים הוותיקים יותר. אבל צריך ליתן לאנשים סיבה להשקיע דוקא בפורום זה בתקווה שיתפתח בסוף, במקום ללכת ישר לפורום מפותח כבר. כל זמן שלא רואים מהשו יחודי כאן, למה להשתתף.

שניאור

#22 שליחה על ידי שניאור » ה' פברואר 25, 2021 12:15 am

אורח כתב: אולי יעזור להסביר יחודיות של הפורום. אני מבקר כאן מפעם לפעם, אבל עוד לא הצלחתי להבין איזה דבר מיוחד יש כאן, חוץ מהאפשרות לאורח להגיב. זה עדיין פורום קטן, שאינו מתחרה באוצר החכמה או פורום לתורה בכמות הנושאים ומגיבים. והרבה ממה שיש כאן זהה למה שאותם מגיבים כתבו בפורומים האחרים. וכפי שכתבו זה פורום משעמם.
אני מבין שהצפייה היא שפורום זה יתפתח, ואז יתחרה עם הפורומים הוותיקים יותר. אבל צריך ליתן לאנשים סיבה להשקיע דוקא בפורום זה בתקווה שיתפתח בסוף, במקום ללכת ישר לפורום מפותח כבר. כל זמן שלא רואים מהשו יחודי כאן, למה להשתתף.
ההבדל הוא אחד ויחיד [לדעתי כמובן], כל נושא נפיץ [ששייך לפוליטיקה או בימינו קורונה, או חסידים ומתנגדים או קנאים ושאינם וכן ע"ז הדרך] בכל הפורומים האחרים אתה רואה אחד מגיב לשני בצורה לא אנושית, כאן אין את זה, הכלל ששורה כאן הוא "דברי חכמים בנחת נשמעים", וזה שווה גם אם בגלל זה יש פחות אנשים שנכנסים ונרשמים לפורום.

הצב''י
מנהל הפורום
עיסוק תורני: עריכה תורנית מקצועית ביותר, במגוון סגנונות.
פרטים וקו"ח בדוא"ל.
דוא"ל: y0527633424@gmail.com

#23 שליחה על ידי הצב''י » ב' מרץ 01, 2021 5:30 pm

עדיין בית מדרשנו סובל מבעיה חמורה:

עד עתה נרשמו לפורום 353 חברים בלבד. מתוכם, למעלה מ-180 לא כתבו בפורום אפילו פעם אחת.

הפורש

#24 שליחה על ידי הפורש » ב' מרץ 08, 2021 10:38 pm

אורח כתב: שמעתי כמה כותבים ותיקים בפורומים אחרים שהלינו על פורום נדברו שידו קלה על הדק העריכה המחיקה והציטוט. אני לא בא לקנטר אלא להעיר תשומת לבכם, מדוע רבים מהכותבים שכאן עזבו ואינם. בהצלחה.
כתבתי כאן בעבר והפסקתי בגלל הצנזור הבוטה על לא דבר
חבל

נדברו
מנהל הפורום

#25 שליחה על ידי נדברו » ג' מרץ 09, 2021 12:04 am

אורח כתב:
כתבתי כאן בעבר והפסקתי בגלל הצנזור הבוטה על לא דבר
חבל
אם השמצת אתרים אחרים זה "על לא דבר", איני יודע מה זה "על כן דבר".
לא זכור לי שמחקנו לך מעבר להשמצות הנ"ל. אם יש לך טענות על מחיקות בלתי הוגנות, תוכל לפרט לי באישי או במייל, בד"כ ניתן לשחזר.

שלח תגובה